• Mar : 12 : 2019 - Doskonały wygląd w dniu ślubu – Zadbaj o fryzurę i makijaż
  • Gru : 6 : 2018 - Jak dobrać rozświetlacz do twarzy?
  • Lip : 27 : 2015 - Wymarzona fryzura na ślub
  • Mar : 23 : 2014 - Idealny makijaż ślubny
  • Mar : 16 : 2014 - Jak dobrać fryzurę ślubną?

Wodzirej jest niczym innym jak człowiekiem prowadzący zabawy na weselach. Taka osoba powinna mieć nie tylko kompetencje muzyczne, ale także zdolności do ciekawego organizowania czasu podczas zabawy. W ostatnim czasie niektórzy utożsamiają wodzireja z DJ, który przejmuje na weselach rolę organizacji rozrywki.

Jak zostać wodzirejem?

                Bez wątpienia trzeba być otwartym na ludzi, nie bać się publiki, ale także znać się na muzyce i posiadać w głowie dużo pomysłów na poprowadzenie zabawy dla gości, nawet tych najbardziej wycofanych z bawiącego się towarzystwa. Wodzirej powinien posiadać odpowiedni sprzęt i zespół, jeżeli jest mu on potrzebny.

Tak naprawdę wodzirejem może zostać każdy, wystarczy tylko tego chcieć i w odpowiedni sposób ułożyć plan zabaw, muzykę, kontakt z ludźmi. Grunt to pewność siebie. Nie uda ci się zostać wodzirejem, jeżeli sam w to nie uwierzysz. Tutaj nie potrzeba studiów czy kursów, ważny jest pomysł i osobowość, a reszta jakoś się ułoży.

Wybijesz się tylko, gdy będziesz dobry

Wodzirej nie jest dodatkiem do zabawy, on jest zabawą. Dużo rzeczy na weselach może pójść nie tak, ale słaby prowadzący jest jedną z gorszych rzeczy, jakie mogą spotkać młodą parę. Podczas takich uroczystości jest dużo ludzi i potrzebna jest osoba, która będzie czuwać nad przebiegiem imprezy. Można nawet powiedzieć, że wodzirej jest kimś podobnym do reżysera, ponieważ jego zadaniem jest zgranie wszystkiego tak, aby ludzie byli zadowoleni i dobrze się bawili. Absolutnie nie jest to łatwe, jednak ten wysiłek jest wart zachodu, ponieważ ludzie to zapamiętają, a dobra renoma w tym zawodzie jest bezcenna.

O umiejętnościach bez wątpienia mogą świadczyć rekomendacje i dobre opinie, jakie pójdą w świat drogą pantoflową, jednak to nie jest wszystko, ponieważ w dzisiejszych czasach w każdym biznesie trzeba zrobić coś, żeby dać się znaleźć. Jak? Przez internet. Nie wszyscy mogą usłyszeć od koleżanki, siostry, ciotki czy innych osób, że jesteście dobrzy, więc warto postarać się, jeżeli nie o własną stronę internetową, to o fanpage na Faceboooku. Bez śladu w sieci mało osób się o was dowie, a nawet jeśli, to mogą nie posiadać prawidłowego numeru do was, dlatego właśnie ważne jest, żeby istnieć w sieci.

Sprzęt jest ważny

                Nikt nie będzie traktował poważnie wodzireja, DJ czy zespołu, którzy nie mają fachowego sprzętu. Nie można zapomnieć o tym, że aby wszystko wyszło dobrze i ludzie się dobrze bawili, musi być zapewnione odpowiednie nagłośnienie. Niedopuszczalne jest zaniedbanie tego, bo nawet przy najlepszym repertuarze i zabawach ludzie nie będą zadowoleni, jeżeli okaże się, że rozmawiają głośniej niż gra muzyka. Oczywiście sprzęt to nie tylko nagłośnienie, ale rzeczywiście jest ono bardzo ważne. W zależności od potrzeb do sprzętu osób prowadzących wesele może należeć mikrofon wokalny, mikser dla DJ, oświetlenie, projektor multimedialny, ekran, wytwornica dymu i już wcześniej wspomniane nagłośnienie czyli porządne głośniki.

Kategoria: Organizacja Wesela
Słowa Kluczowe:

Comments are closed.

O Nas

Slubnyportal.net to kompendium wiedzy o organizacji ślubu oraz wesela. Pomagamy w podejmowaniu ważnych decyzji związanych zarówno z kluczowymi sprawami jak i szczegółami, które sprawiają że ten dzień stanie się wyjątkowy. Publikacje tu umieszczone dotyczą zarówno spraw formalnych jak i oprawy całej ceremonii. Chcemy aby nasi użytkownicy korzystali z doświadczeń innych i uniknęli błędów podczas planowania wesela. Ślub to w zamyśle jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka a dzięki stronie Slubnyportal.net ma on szansę być najpiękniejszym zarówno dla pary młodej jak i dla gości.Warto Sprawdzić

  • Fotografia Ślubna
  • Wideofilmowanie
  • Moda Ślubna
  • Sale Weselne