• Mar : 12 : 2019 - Doskonały wygląd w dniu ślubu – Zadbaj o fryzurę i makijaż
  • Gru : 6 : 2018 - Jak dobrać rozświetlacz do twarzy?
  • Lip : 27 : 2015 - Wymarzona fryzura na ślub
  • Mar : 23 : 2014 - Idealny makijaż ślubny
  • Mar : 16 : 2014 - Jak dobrać fryzurę ślubną?

Poniżej prezentujemy listę najlepszych firm oferujących usługi ślubne.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy firmy z różnych branż – dzięki naszym wskazaniom w dużo łatwiejszy sposób znajdziesz najlepszych dla siebie specjalistów, którzy sprawią, że dzień Twojego ślubu będzie wyjątkowy.

___________

MUZYKA

Jeżeli zależy ci na tradycyjnej formie oprawy muzycznej na Twoim ślubie i weselu warto zastanowić się nad wyborem zespołu na wesele. Zatrudnienie profesjonalnego zespołu, w skład którego wchodzą profesjonalni muzycy i wokaliści zapewnia gwarancję udanej zabawy i wysokiej klasy utworów, jakie będą grane podczas tego wyjątkowego dnia. Proponujemy wybór zespołu na wesele Trzy i pół – wyjątkowa grupa absolwentów szkół muzycznych zapewni Ci najlepszą jakość muzyki. Sam sprawdź:

zespół na wesele

___________

BIŻUTERIA

Lacante to oferta wyjątkowej biżuterii, która podkreśli atuty Twojej urody. Niezależnie od tego czy jesteś przyszłą panną młodą czy gościem weselnym swoich znajomych, Lacante oferuje biżuterię idealną na taką okazję.
Lacante to sklep internetowy ze sztuczną biżuterią. Choć nie powstała ona z prawdziwych kruszców i kamieni szlachetnych to jej wygląd wzbudza równie wielki zachwyt. Lacante stawia na unikalność i wysoką jakość. Dzięki temu biżuteria świetnie komponuje się z kreacjami wieczorowymi i podkreśla urodę kobiety, a w efekcie jej całościowy wygląd oczarowuje wszystkich zebranych. Taki efekt jest szczególnie pożądany przez panny młode, które w tym ważnym i wyjątkowym dla nich dniu, chcą być najpiękniejszymi kobietami.
Do swojej weselnej kreacji możesz samodzielnie dopasować różne elementy biżuterii lub wybrać gotowy komplet biżuterii.

lacante logo

___________

O Nas

Slubnyportal.net to kompendium wiedzy o organizacji ślubu oraz wesela. Pomagamy w podejmowaniu ważnych decyzji związanych zarówno z kluczowymi sprawami jak i szczegółami, które sprawiają że ten dzień stanie się wyjątkowy. Publikacje tu umieszczone dotyczą zarówno spraw formalnych jak i oprawy całej ceremonii. Chcemy aby nasi użytkownicy korzystali z doświadczeń innych i uniknęli błędów podczas planowania wesela. Ślub to w zamyśle jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka a dzięki stronie Slubnyportal.net ma on szansę być najpiękniejszym zarówno dla pary młodej jak i dla gości.Warto Sprawdzić

  • Fotografia Ślubna
  • Wideofilmowanie
  • Moda Ślubna
  • Sale Weselne