• Mar : 12 : 2019 - Doskonały wygląd w dniu ślubu – Zadbaj o fryzurę i makijaż
  • Gru : 6 : 2018 - Jak dobrać rozświetlacz do twarzy?
  • Lip : 27 : 2015 - Wymarzona fryzura na ślub
  • Mar : 23 : 2014 - Idealny makijaż ślubny
  • Mar : 16 : 2014 - Jak dobrać fryzurę ślubną?

Już jako mała dziewczynka albo nastolatka planowałaś, jak chciałabyś wyglądać w tym wyjątkowym dniu? Może wycinałaś z gazet ładne fryzury i zbierałaś w teczce – albo już przed ślubem przekopywałaś internet w poszukiwaniu Idealnej Fryzury. Bywa jednak, że nasze oczekiwania boleśnie mijają się z realizacją… Jak tego uniknąć?

Dopasuj uczesanie do siebie

Po pierwsze – to twój ślub, twój wymarzony dzień. To zupełnie normalne, że chcesz wyglądać zjawiskowo. Byłoby smutne, gdyby panna młoda machnęła na tę kwestię ręką. Z drugiej strony – nie dajmy się zwariować. Żeby nie panikować w sobotę rano, już wcześniej wybierz dobry salon fryzjerski, najlepiej sprawdzony, tak, w którym zazwyczaj obcinasz czy stylizujesz włosy. Chyba, że jesteś pewna, że salon polecony przez siostrę czy przyjaciółkę sprosta wyzwaniu i cię nie rozczaruje.

fryzuryślubne

Po drugie – nic na siłę. Jeśli masz krótsze, słabsze włosy, nie męcz ich jeszcze bardziej intensywną stylizacją. Wybierz taki rodzaj upięcia, jaki pozwoli ci czuć się wygodnie – pamiętaj o tym, że ślub to tylko godzina, a potem czeka cię prawdopodobnie całonocne wesele, na które fryzjera nie zabierzesz. Jeśli fryzura zacznie się rozpadać, może nie być warunków, aby ją poprawić i do końca zabawy będziesz myśleć tylko o tym, zamiast dobrze się bawić.

Wreszcie po trzecie – dobierz fryzurę do siebie. Brzmi jak truizm, ale chodzi o to, żeby dobrze się czuć – dobrze i pewnie. Jeśli stylista chce przeforsować jakiś oryginalny pomysł, ale ty wolałabyś jednak coś bardziej klasycznego, powiedz to wyraźnie i wprost – to twój dzień i to ty masz być zadowolona.

Upięcia próbne

Świetnym rozwiązaniem są proponowane przez coraz więcej dobrych salonów wizyty na próbne czesanie – można z takiej usługi skorzystać u profesjonalistów gdzie stylista wykonuje w ciągu 1,5-2 godzin kilka próbnych fryzur (maksymalnie trzy), możesz więc zobaczyć, która jest najkorzystniejsza dla ciebie, w której czujesz się wygodniej, w której wyglądasz najpiękniej.

ślub

Próbne upięcia to dobry pomysł przed każdym ważniejszym wydarzeniem, na którym chcesz wyglądać szczególnie ładnie. Dają one możliwość „przetestowania” umiejętności fryzjera oraz porównania twoich upodobań z faktycznym stanem rzeczy. Nie zawsze przecież fryzura się uda, nie zawsze będzie ci pasować tak samo, jak modelce w katalogu. Za to w TEN DZIEŃ będziesz spokojniejsza chociaż o tę jedną rzecz.

Kategoria: Fryzury i Makijaż Ślubny
Słowa Kluczowe:

Comments are closed.

O Nas

Slubnyportal.net to kompendium wiedzy o organizacji ślubu oraz wesela. Pomagamy w podejmowaniu ważnych decyzji związanych zarówno z kluczowymi sprawami jak i szczegółami, które sprawiają że ten dzień stanie się wyjątkowy. Publikacje tu umieszczone dotyczą zarówno spraw formalnych jak i oprawy całej ceremonii. Chcemy aby nasi użytkownicy korzystali z doświadczeń innych i uniknęli błędów podczas planowania wesela. Ślub to w zamyśle jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka a dzięki stronie Slubnyportal.net ma on szansę być najpiękniejszym zarówno dla pary młodej jak i dla gości.Warto Sprawdzić

  • Fotografia Ślubna
  • Wideofilmowanie
  • Moda Ślubna
  • Sale Weselne