• Mar : 12 : 2019 - Doskonały wygląd w dniu ślubu – Zadbaj o fryzurę i makijaż
  • Gru : 6 : 2018 - Jak dobrać rozświetlacz do twarzy?
  • Lip : 27 : 2015 - Wymarzona fryzura na ślub
  • Mar : 23 : 2014 - Idealny makijaż ślubny
  • Mar : 16 : 2014 - Jak dobrać fryzurę ślubną?

Jak podziękować rodziców za ich trud?

Rodzice dla wielu osób – nie tylko młodych, dojrzewających – są autorytetem. Ich naturalna mądrość oraz umiejętność zaradzenia problemów jest przez nas często pożądana. Za młodych lat często nie docenialiśmy ich troski, oddania oraz dbałości o to, aby to nam było dobrze, ich kosztem. Teraz to my wchodzimy w świat rodzicielski, powinniśmy wyrazić to, co spoczywa w naszych sercach i okazać im dowód miłości dziecka do rodziców. Nie musisz czekać na specjalny dzień aby powiedzieć „dziękuję” do mamy czy taty. Wybierz losowy dzień, aby wyrazić swoją wdzięczność za to, jak twoi rodzice cię wychowali. Uznaj ich dozgonną miłość i swoje bezgraniczne poświęcenie. Możesz wykorzystywać pomysły z tych cytatów, aby napisać wiadomość, która zmiękczy ich serca. Smsuj, Twittuj, zapisz go na ślicznych kartkach z pozdrowieniami lub przekaż w innej formie – wszystko po to, aby wywołać ich uśmiech!

Pomysły na podziękowania

Mama i tato, byliście tam dzień po dniu, aby upewnić się moje życie okazało się być właśnie takim, jakim jest. Dziękuję wam!.

Nigdy nie wziąłem żadnych komplementów do serca, bo w głębi duszy wiem, że wszystkie z nich faktycznie należą do was obojga. Dzięki za wszystko, mamo i tato.

Poświęciliście swoje własne szczęście, tak po prostu, abym mógł być szczęśliwy. Może to zająć całe życie, ale zrobię wszystko, aby spłacić za to, co zrobiliście dla mnie. Dzięki mamo i tato.

Kiedy świat zamknął swoje drzwi dla mnie , wyście otworzyli swoje ramiona. Kiedy ludzie zamykają uszy na to co mówię, wy dla mnie macie otwarte serca. Rodzice, dzięki, że zawsze jesteście dla mnie.

Droga mamo i tato … przez wiele lat wam za nic nie dziękowałem, ale dziś wiem, że wy i tak kochacie mnie zupełnie bezwarunkowo.

Wyjątkowe podziękowanie dla Twoich rodziców

Sukces jest przy każdym mym kroku, bo mam rodziców jak wy przy moim boku.

Życie staje się słodkie, kiedy ma się takich rodziców jak wy, dziękuję.

Dzięki wam za rację bytu i radość życia waszego życia. To ze względu na wasze wychowanie, dziś jestem tzw. creme de la creme.

Obiecuję, aby osiągnąć wszystkie marzenia waszego, których wam się nie udało zrealizować, gdyż byliście zbyt zajęci pomaganiem mi w osiągnięciu moich.

Mimo, że jesteście już starszym pokoleniem, mimo że jesteście moimi rodzicami … oboje jesteście najlepszymi przyjaciółmi jakich mógłbym kiedykolwiek mieć. Dzięki mamo i tato

Szanowni rodzice, oboje byliście dla mnie trampoliną w moim życiu. Nie ważne jak bardzo skakałem bez rozwagi, wy pomogliście mi odbić się wyżej. Dzięki.

Gratulacje mamo i tato. Jesteś tymi dwoma osoby, które kocham z głębi serca, nawet jeśli mnie skarciliście, ukaraliście mnie i sprowadziliście mnie czasem na ziemię

Kategoria: Wesele
Słowa Kluczowe:

Comments are closed.

O Nas

Slubnyportal.net to kompendium wiedzy o organizacji ślubu oraz wesela. Pomagamy w podejmowaniu ważnych decyzji związanych zarówno z kluczowymi sprawami jak i szczegółami, które sprawiają że ten dzień stanie się wyjątkowy. Publikacje tu umieszczone dotyczą zarówno spraw formalnych jak i oprawy całej ceremonii. Chcemy aby nasi użytkownicy korzystali z doświadczeń innych i uniknęli błędów podczas planowania wesela. Ślub to w zamyśle jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka a dzięki stronie Slubnyportal.net ma on szansę być najpiękniejszym zarówno dla pary młodej jak i dla gości.Warto Sprawdzić

  • Fotografia Ślubna
  • Wideofilmowanie
  • Moda Ślubna
  • Sale Weselne