• Mar : 12 : 2019 - Doskonały wygląd w dniu ślubu – Zadbaj o fryzurę i makijaż
 • Gru : 6 : 2018 - Jak dobrać rozświetlacz do twarzy?
 • Lip : 27 : 2015 - Wymarzona fryzura na ślub
 • Mar : 23 : 2014 - Idealny makijaż ślubny
 • Mar : 16 : 2014 - Jak dobrać fryzurę ślubną?

Każdy ślub musi być wyjątkowy w każdej chwili jego trwania. W związku z tym planujemy wszystko z największą dokładnością – tak, aby nie pominąć żadnego istotnego szczegółu. Mimo, że lista guzików do zapięcia jest bardzo długa, większości par udaje się zapiąć wszystkie z nich. Jednym z tych przysłowiowych guzików jest samochód, którym Młoda Para pojedzie do ślubu. Wiele z tych par zastanawia się nad tym jaki samochód będzie dla nich odpowiedni. Generalnie zauważalny jest popyt na samochody sportowe oraz samochody retro. O ile samochód sportowy, może posiadać nasz bogaty wujek, o tyle samochód retro – prawdopodobnie będziemy musieli wypożyczyć z wypożyczalni aut do ślubu. Nie mniej jednak, bardzo ważnym elementem, o którym nie powinno się zapominać, są dekoracje samochodu ślubnego, nad którymi również powinniśmy pomyśleć przy wyborze samochodu do ślubu.

„Na bogato” czy minimalistycznie? – jaka dekoracja samochodu ślubnego zwróci uwagę Waszych gości?

Tak naprawdę dekoracja powinna być przede wszystkim satysfakcjonująca dla Was samych. Oczywiście możecie pragnąć, by Wasi goście byli zachwyceni przepychem w dekoracji, dużą ilością kwiatów oraz różnych dodatków, które uczynią dekorację Waszego samochodu ślubnego ekskluzywną. Wiele Par decyduje się na minimalistyczne rozwiązania, które w delikatny sposób podkreślają wagę jadącego na przedzie konwoju ślubnego samochodu. Wybór należy do Was samych, to od Was zależy jakim oraz w jaki sposób udekorowanym samochodem ślubnym pojedziecie.

Elementy dekoracji samochodu ślubnego, które śmiało możecie zastosować!

Poszczególne elementy dekoracji samochodu ślubnego składają się na całokształt, który zachwyca gości przybyłych na ślub. Przedstawiamy listę elementów, którymi śmiało możecie udekorować swój samochód ślubny.

 • Kwiaty – najbardziej popularna dekoracja samochodu ślubnego. Jej wyjątkowość tkwi w pięknie, który prezentuje odpowiednio skomponowany bukiet. Z reguły przyczepiane są na masce samochodu. Ciekawym rozwiązaniem jest przypięcie mniejszych bukiecików na klamki samochodu. Takie rozwiązanie z pewnością doda charakteru całej dekoracji.
 • Wstążki – wstążki to bardzo dobry pomysł na dekorację samochodu, którym poruszamy się do ślubu. Ich charakterystyczną cechą jest to, że możemy je dowolnie komponować dzięki czemu możemy uzyskać kształty, o których marzymy. Najczęstszym wyborem są piękne serduszka, które można przyczepić na masce, drzwiach czy klapie tylnej samochodu.
 • Tablice imienne – tablice zamienne z napisami typu „Młoda Para” są doskonałym uzupełnieniem całej dekoracji samochodu. Występują w formie wymiennej, którą możemy zdemontować po ślubie oraz w formie naklejek, które z łatwością usuniemy po zakończeniu przyjęcia weselnego.
 • Puszki – to zwyczaj, który powoli się zaciera. Mimo tego, wydaje się to być ciekawym pomysłem. Zaczepienie na sznurku tłuczących się za samochodem pustych puszek aluminiowych może pozytywnie zaskoczyć naszych gości.

 Mimo tego, że dekoracja samochodu ślubnego wydaje się być mniej ważna od reszty….

..pamiętajmy, że na efekt końcowy wpływ mają wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły, które mogą wydawać się mniej istotne, ale zapadają w pamięć naszych gości i mogą zaburzyć całokształt Waszych starań.

Comments are closed.

O Nas

Slubnyportal.net to kompendium wiedzy o organizacji ślubu oraz wesela. Pomagamy w podejmowaniu ważnych decyzji związanych zarówno z kluczowymi sprawami jak i szczegółami, które sprawiają że ten dzień stanie się wyjątkowy. Publikacje tu umieszczone dotyczą zarówno spraw formalnych jak i oprawy całej ceremonii. Chcemy aby nasi użytkownicy korzystali z doświadczeń innych i uniknęli błędów podczas planowania wesela. Ślub to w zamyśle jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka a dzięki stronie Slubnyportal.net ma on szansę być najpiękniejszym zarówno dla pary młodej jak i dla gości.Warto Sprawdzić

 • Fotografia Ślubna
 • Wideofilmowanie
 • Moda Ślubna
 • Sale Weselne