• Mar : 12 : 2019 - Doskonały wygląd w dniu ślubu – Zadbaj o fryzurę i makijaż
  • Gru : 6 : 2018 - Jak dobrać rozświetlacz do twarzy?
  • Lip : 27 : 2015 - Wymarzona fryzura na ślub
  • Mar : 23 : 2014 - Idealny makijaż ślubny
  • Mar : 16 : 2014 - Jak dobrać fryzurę ślubną?

Kobiety chcą być zawsze piękne, a przy tym jak najbardziej naturalne, dlatego nie każda jest w stanie zdecydować się na jakikolwiek zabieg oferowany przez medycynę estetyczną. Nie od dziś też wiadomo, że kwintesencją kobiecości są pełne usta. Z tego względu panie posiadające mniejszy rozmiar swoich warg tak często marzą o ich uwydatnieniu. Powiększanie ust jest możliwe dzięki zabiegowi, ale jak zostało wyżej wspomniane nie każda kobieta byłaby wstanie na niego się zdecydować, ale też nie każdą byłoby na niego stać, bo do najtańszych on nie należy.

Domowe sposoby na powiększenie ust

Czy istnieje zatem jakiś „domowy” sposób na powiększenie ust? Ostatnio tak, ponieważ na rynku pojawił się smoczek, którego użycie przynosi właśnie taki efekt. Czy jest to produkt absolutnie bezpieczny? Tego na razie nie można stwierdzić, ale na pewno niesie on za sobą pewne skutki uboczne. Do nich należy moda, jaka wraz z pojawieniem się smoczka wyrosła wśród młodego pokolenia. Nie każdego bowiem stać na zakup tego artykułu, dlatego korzystają oni z tego co akurat mają pod ręką: szklanek, czy słoików. Wróćmy jednak na moment do smoczka i sposobu jego działania. usta powiększone

Otóż, aby za jego pomocą powiększyć sobie usta, należy przyłożyć go do ust, zassać powietrze i pozostawić tak zassany wyrób przez kilkanaście sekund. Efekt wydatniejszych ust utrzymuje się ponoć kilka godzin. Producenci zapewniają, że jest to naturalna i w pełni bezpieczna metoda. Jak się jednak okazuje niezupełnie tak jest. Nastolatkowie korzystający z przydomowych pomocy próbują w podobny sposób (czyli przez zassanie powietrza) sprawić, by wargi stały się pełniejsze i bardziej ponętne. Niestety skutki są opłakane. Nie tylko wokoło ust pojawiają się przebarwienia spowodowane popękanymi naczynkami, których wygląd do najładniejszych rzecz jasna nie należy, ale także może dojść do uszkodzenia okolic lub samych warg, które następnie skutkują pojawieniem się trwałych blizn.

Zabieg powiększania ust u profesjonalnego kosmetologa – czy warto się zdecydować?

Czy ryzyko pojawienia się takich defektów warte jest tego typu eksperymentów tylko po to, by na kilka godzin stać się posiadaczką (tych jest zdecydowanie więcej) lub posiadaczem powiększonych ust? Nawet jeśli któraś z pań zdecyduje się przed jakimkolwiek wyjściem na użycie smoczka i za jego pomocą uwydatni swoje wargi, na które następnie nałoży szminkę lub błyszczyk, musi liczyć się z tym, że po jakimś czasie usta powrócą do naturalnego rozmiaru. Co wówczas z nałożonym kosmetykiem, którego nałożona ilość może potem okazać się zbyt duża? Wytrwalsza fanka większych ust może co jakiś czas udać się do toalety, by „zabieg” powtórzyć, ale czy chęć posiadania pełnych ust wart jest tego typu zachowań? Czy o wiele lepiej nie byłoby pokochać swojej urody, takiej jaka jest? A jeśli usta rzeczywiście są zbyt małe, to być może dużo rozsądniejsze, a na pewno bezpieczniejsze jest skorzystanie z wykwalifikowanego specjalisty zajmującego się powiększaniem ust. Warto poznać dokładne informacje na temat tego zabiegu. Efekt na pewno będzie zadowalający i dużo trwalszy.  Wizyta w salonie u kosmetologa gwarantuje że zabieg będzie całkowicie nieinwazyjny, a obrzęki będą utrzymywać się na kilka dni po zabiegu. Dlatego wszystkim pannom młodym zaleca się odpowiednio wcześnie zamówić wizytę, aby w tym najważniejszym dniu wyglądać perfekcyjnie. Godnym polecenia salonem kosmetycznym wykonującym powiększanie ust w Szczecinie jest LuxMedica Beauty który specjalizuje się w profesjonalnych zabiegach kosmetycznych.

Kategoria: Wygląd
Słowa Kluczowe:

Comments are closed.

O Nas

Slubnyportal.net to kompendium wiedzy o organizacji ślubu oraz wesela. Pomagamy w podejmowaniu ważnych decyzji związanych zarówno z kluczowymi sprawami jak i szczegółami, które sprawiają że ten dzień stanie się wyjątkowy. Publikacje tu umieszczone dotyczą zarówno spraw formalnych jak i oprawy całej ceremonii. Chcemy aby nasi użytkownicy korzystali z doświadczeń innych i uniknęli błędów podczas planowania wesela. Ślub to w zamyśle jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka a dzięki stronie Slubnyportal.net ma on szansę być najpiękniejszym zarówno dla pary młodej jak i dla gości.Warto Sprawdzić

  • Fotografia Ślubna
  • Wideofilmowanie
  • Moda Ślubna
  • Sale Weselne