• Mar : 12 : 2019 - Doskonały wygląd w dniu ślubu – Zadbaj o fryzurę i makijaż
 • Gru : 6 : 2018 - Jak dobrać rozświetlacz do twarzy?
 • Lip : 27 : 2015 - Wymarzona fryzura na ślub
 • Mar : 23 : 2014 - Idealny makijaż ślubny
 • Mar : 16 : 2014 - Jak dobrać fryzurę ślubną?

W samym sercu prawobrzeżnej Warszawy czeka na Was Boska! Praga, miejsce łączące praską bezpretensjonalność z wielkomiejską energią. Tu nie tylko zjecie znakomite dania kuchni autorskiej, ale także poczujecie pozytywną atmosferę, odpoczniecie, nagadacie się z przyjaciółmi, dacie wyszaleć się dzieciom czy omówicie biznesowe sprawy.

Boska! Praga, mieszcząca się w budynku dawnego młyna parowego przy ul. Okrzei 23, to miejsce o charakterze otwartym, gdzie dobrze poczują się zarówno młodzi (i najmłodsi), jak i starsi. Zabytkowe mury kryją industrialne i nowoczesne wnętrza, przełamane elementami o ciepłej tonacji, składające się na przytulne i przyjazne otoczenie. Niezobowiązująca atmosfera lokalu zapewnia wszystkim gościom poczucie swobody, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb dzieci, dla których przewidziano specjalne atrakcje oraz kącik zabaw.

Wesela

W restauracji Boska Prada celebrujemy codzienność i czerpiemy przyjemność z każdej chwili, również tej najbardziej wyjątkowej. Dlatego cieszymy się, jeśli decydują się Państwo świętować ją u nas. Do organizacji każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie i staramy się uchwycić to, co najważniejsze. Za każdym razem modyfikujemy ofertę wedle życzenia naszych gości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie organizowania wydarzenia: Pomagamy ustalić koncepcję, opracować scenariusz, stworzyć menu tak, żeby pobyt u nas był ja najbardziej niezapomniany.

Umożliwiamy organizację ceremonii ślubnej w naszej restauracji!

Poziom 0 to część restauracyjno-barowa, wypełniona apetycznym zapachem pizzy lub pieczywa (pieczonych w okrągłym piecu widocznym dla gości) to miejsce, gdzie każdy posiłek przebiegnie wręcz w domowej atmosferze.

Poziom 1 do, którego prowadzą schody to miejsce o charakterze bardziej biznesowym – wydzielona sala z osobnym wejściem oraz miejsce do spotkań indywidualnych. W sali konferencyjnej (25–30 miejsc) znajdzie się wszystko, czego potrzeba do przeprowadzenia zamkniętego spotkania biznesowego (stół konferencyjny, rzutnik, ekran). Nienachalny wystrój, wykorzystujący urok surowej cegły, i dyskretne oświetlenie stworzą odpowiednią atmosferę do owocnych rozmów.

Poziom –1 to z kolei część Boskiej!, gdzie będą organizowane imprezy zamknięte, a także cykliczne spotkania, warsztaty, pokazy i atrakcje dla dzieci. Nasi goście będą się znakomicie bawić podczas koncertów i innych wydarzeń kulturalnych.
Kluczowe zalety Boskiej! – które dopełniają jej absolutnie pozytywną atmosferę – to kuchnia autorska z sezonowym menu, niewygórowane ceny oraz nienaganna obsługa.

Eventy

Każdy z trzech poziomów Boskiej! oferuje nieco inną przestrzeń i możliwości. Część restauracyjno-barowa (poziom 0), wypełniona apetycznym zapachem pizzy lub pieczywa (pieczonych w okrągłym piecu widocznym dla gości) to miejsce, gdzie każdy posiłek przebiegnie wręcz w domowej atmosferze.

Minimalistyczne schody do góry prowadzą do części o charakterze bardziej biznesowym – wydzielonej sali z osobnym wejściem oraz miejsca do spotkań indywidualnych (poziom 1). W sali konferencyjnej (25–30 miejsc) znajdzie się wszystko, czego potrzeba do przeprowadzenia zamkniętego spotkania biznesowego (stół konferencyjny, rzutnik, ekran).

Ze względu na różnorodność wnętrz i nieskrępowane możliwości jesteśmy w stanie zorganizować wydarzenia dopasowane do potrzeb każdego Gościa:

 • konferencje
 • prezentacje produktów
 • bankiety firmowe
 • przyjęcia weselne
 • śniadania prasowe
 • degustacje
 • komunie
 • wydarzenia specjalne
 • spotkania biznesowe

 

Galeria zdjęć

 

Dane kontaktowe:

ul. Okrzei 23
03-715 Warszawa

Rezerwacje: + 48 605 781 807, +48 22 404-54-89
Adres e-mail: biuro@boskapraga.pl

Rezerwacje grupowe / imprezy firmowe/ catering:

Zapytania przyjmujemy pon-pt 10:00 – 18:00
eliza@boskapraga.pl

Mapa:

[mappress mapid=”1″]

Kategoria: Sale Weselne
Słowa Kluczowe:

Comments are closed.

O Nas

Slubnyportal.net to kompendium wiedzy o organizacji ślubu oraz wesela. Pomagamy w podejmowaniu ważnych decyzji związanych zarówno z kluczowymi sprawami jak i szczegółami, które sprawiają że ten dzień stanie się wyjątkowy. Publikacje tu umieszczone dotyczą zarówno spraw formalnych jak i oprawy całej ceremonii. Chcemy aby nasi użytkownicy korzystali z doświadczeń innych i uniknęli błędów podczas planowania wesela. Ślub to w zamyśle jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka a dzięki stronie Slubnyportal.net ma on szansę być najpiękniejszym zarówno dla pary młodej jak i dla gości.Warto Sprawdzić

 • Fotografia Ślubna
 • Wideofilmowanie
 • Moda Ślubna
 • Sale Weselne