• Mar : 12 : 2019 - Doskonały wygląd w dniu ślubu – Zadbaj o fryzurę i makijaż
  • Gru : 6 : 2018 - Jak dobrać rozświetlacz do twarzy?
  • Lip : 27 : 2015 - Wymarzona fryzura na ślub
  • Mar : 23 : 2014 - Idealny makijaż ślubny
  • Mar : 16 : 2014 - Jak dobrać fryzurę ślubną?

Wesele jest wyjątkowym momentem każdego człowieka dlatego tak ważne jest aby było ono dobrze przygotowane. Będzie stanowiło wspomnienie przez całe życie dlatego dobrym pomysłem jest by urządzić je wyjątkowo wystawnie, z charakterem, który będzie odpowiadał naszym zainteresowaniem i odczuciom. Obecnie popularnym stylem w jakim wystawiane jest wesele jest styl rustykalny. Taki niewymuszony styl, przywołujący na myśl sielską wieś z pewnością może być idealnym sposobem na zapewnienie oryginalności. Aby przyjęci było wyjątkowo stylowe należy zadbać zarówno o jego ogólną organizację, jak i przygotować dokładnie dobrane dodatki, które będą wykorzystywane podczas przyjęcia. Takim idealnie wypasującym się dodatkiem będą z pewnością winietki utrzymane w stylu. Doskonałym pomysłem będzie zastosowanie naturalnego drewna, które będzie w stanie pięknie ozdobić każdy stół.

 

Winietki na plastrach drewna – praktyczne i piękne

Wesela rustykalne powinny być zorganizowane z dbałością o najmniejsze detale. Tylko wtedy goście będą w stanie poczuć wyjątkowy, sielski klimat. Stół weselny, przy którym goście bardzo często spędzają dużo czasu podczas przyjęcia powinien dosiadać pasujące dodatki, które jednocześnie pomogą w organizacji wesela. Takim dodatkiem mogą być winietki na plastrach drewna. Sprawią one, że goście będą w stanie szybko znaleźć swoje miejsce przy stole i jednocześnie będą one stanowiły wyjątkową ozdobę. Winietki gwarantują zachowanie większego spokoju i porządku zwłaszcza w pierwszych momentach po wejściu gości na salę. Wówczas zaproszeni nie zajmują się szybką „rezerwacją” miejsc, które im odpowiadają tylko spokojnie znajdują wyznaczone ich imieniem miejsce. Unikniemy nieporozumień, a nawet kłótni, które niekiedy mogą wzburzyć się między zaproszonymi.

Winietki na plastrach drewna świetnie sprawdzą się zarówno gdy wesele odbywa się na sali jak i na świeżym powietrzu, co jest popularne podczas decydowanie się na organizację przyjęcia w stylu rustykalnym. Winietki mogą stanowić oprócz ozdoby i elementu pozytywnie wpływającego na organizację również mały prezent, jaki goście będą mogli wziąć ze sobą po skończeniu przyjęcia. Dzięki temu z pewnością mile zapamiętają wesele, a taki mały dodatek będzie przypominał im radosne chwile.

 

rustykalne wesele

 

Stylowa ozdoba na rustykalnym weselu

Każdy detal jaki zostaje wykorzystany podczas wesele pośrednio wpływa na jego odbiór przez zaproszonych. Winietki na plastrach drewna cechują się nie tylko ładnym wyglądem, ale również odpornością i wytrzymałością. Są one wykonywane na plastrach drewna o niewielkim przekroju. Zazwyczaj średnica takiej winietki wynosi od 8-10 cm. Nie będzie ona zatem zajmowała dużej ilości przestrzeni na stole, ale jednocześnie będzie widoczna i czytelna. Plaster drewna może być grubszy jednak znacznie lepiej prezentuje się cienka wersja o grubości ok. 1 cm. Napis jaki ma zostać umieszczony na plastrze może być wygrawerowany lub wypalony zgodnie z preferencjami pary młodej. Może być on dowolnie duży i posiadać dowolną czcionkę.

Wykorzystując winietki na plastrach drewna możemy być pewni, że świetnie wkomponują się one w styl wesela i sprawią, że będzie ono wyjątkowo piękne. Drewniane dodatki świetnie sprawdzą się na przyjęciu w stylu rustykalnym, jednak nie tylko. Jest to również dobry pomysł podczas wystawiania przyjęć np. w stylu boho, a nawet w stylu nowoczesnym. Warto zdecydować się na tak oryginalny dodatek, który jednocześnie świetnie sprawdzi się jako niewielki upominek, który goście zabiorą za sobą na pamiątkę.

Kategoria: Organizacja Wesela
Słowa Kluczowe:

Comments are closed.

O Nas

Slubnyportal.net to kompendium wiedzy o organizacji ślubu oraz wesela. Pomagamy w podejmowaniu ważnych decyzji związanych zarówno z kluczowymi sprawami jak i szczegółami, które sprawiają że ten dzień stanie się wyjątkowy. Publikacje tu umieszczone dotyczą zarówno spraw formalnych jak i oprawy całej ceremonii. Chcemy aby nasi użytkownicy korzystali z doświadczeń innych i uniknęli błędów podczas planowania wesela. Ślub to w zamyśle jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka a dzięki stronie Slubnyportal.net ma on szansę być najpiękniejszym zarówno dla pary młodej jak i dla gości.Warto Sprawdzić

  • Fotografia Ślubna
  • Wideofilmowanie
  • Moda Ślubna
  • Sale Weselne