• Mar : 12 : 2019 - Doskonały wygląd w dniu ślubu – Zadbaj o fryzurę i makijaż
  • Gru : 6 : 2018 - Jak dobrać rozświetlacz do twarzy?
  • Lip : 27 : 2015 - Wymarzona fryzura na ślub
  • Mar : 23 : 2014 - Idealny makijaż ślubny
  • Mar : 16 : 2014 - Jak dobrać fryzurę ślubną?

Dylematy przyszłych nowożeńców

Kiedy zbliża się ten wielki dzień, oprócz emocji i wyczekiwania pojawia się coraz więcej spraw, którymi trzeba się zająć. Jedną z ważniejszych kwestii jest wybór terminu oraz miejsca, gdzie po ślubie para młoda wraz z rodziną i przyjaciółmi uda się na zabawę lub uroczysty obiad. Bez względu na to, czy decydujecie się na wystawne wesele, czy na skromne przyjęcie, trzeba zapewnić sobie i gościom smaczny posiłek, aby wieczór upłynął w miłej atmosferze i był dobrze zapamiętany, oraz by wszyscy mieli siłę bawić się do rana.

Kucharka, catering – co wybrać?

Z kolei jeśli chodzi o menu weselne, warto zastanowić się, która opcja jest najlepsza: zatrudnienie kucharki, wynajęcie cateringu czy może pakiet sala+posiłki. Kwestia kucharki nie jest trudna – najlepiej zatrudnić osobę sprawdzoną, kogoś, kogo poleca wiele osób albo o której umiejętnościach sami mogliśmy się przekonać. Trzeba tylko wcześniej dowiedzieć się, czy potrawy przygotowuje we własnej kuchni, czy na miejscu, oraz czy trzeba zapewniać transport przygotowanych dań na miejsce. Pozostaje jednak kwestia serwowania i podawania potraw oraz sprzątania ze stołów.

catering Verona

W przypadku cateringu sprawa jest nawet prostsza. Dobra firma, jak chociażby wrocławski catering Verona, nie tylko przygotuje posiłek, ale także dostarczy go na miejsce, wyserwuje na półmiski, a współpracujący kelnerzy podadzą dania gościom i sprzątną naczynia o posiłkach. Większość firm oferuje również możliwość sprawdzenia jakości ich pracy. Warto na dostawcę cateringu wybrać firmę, która dostarcza posiłki na przykład do stołówek szkolnych czy urzędów lub biur. Takie kontrakty świadczą na korzyść o jakości potraw i ich przygotowania.

Można też wybrać rozwiązanie najłatwiejsze i wynająć cały „pakiet” – w większości domów weselnych, a także w hotelach czy restauracjach, organizując przyjęcie automatycznie przyjmujemy, że posiłki zostaną przygotowane przez kucharzy na miejscu i w miejscowej kuchni. To znacznie ułatwia sprawy organizacyjne. Często sale weselne współpracują z firmami cateringowymi i mogą polecić dobre, sprawdzone kuchnie lub kucharki, które w rozsądnych cenach przygotują znakomite dania dla nas i naszych gości.

Kategoria: Wesele
Słowa Kluczowe:

Comments are closed.

O Nas

Slubnyportal.net to kompendium wiedzy o organizacji ślubu oraz wesela. Pomagamy w podejmowaniu ważnych decyzji związanych zarówno z kluczowymi sprawami jak i szczegółami, które sprawiają że ten dzień stanie się wyjątkowy. Publikacje tu umieszczone dotyczą zarówno spraw formalnych jak i oprawy całej ceremonii. Chcemy aby nasi użytkownicy korzystali z doświadczeń innych i uniknęli błędów podczas planowania wesela. Ślub to w zamyśle jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka a dzięki stronie Slubnyportal.net ma on szansę być najpiękniejszym zarówno dla pary młodej jak i dla gości.Warto Sprawdzić

  • Fotografia Ślubna
  • Wideofilmowanie
  • Moda Ślubna
  • Sale Weselne