• Mar : 12 : 2019 - Doskonały wygląd w dniu ślubu – Zadbaj o fryzurę i makijaż
 • Gru : 6 : 2018 - Jak dobrać rozświetlacz do twarzy?
 • Lip : 27 : 2015 - Wymarzona fryzura na ślub
 • Mar : 23 : 2014 - Idealny makijaż ślubny
 • Mar : 16 : 2014 - Jak dobrać fryzurę ślubną?

Organizacja ślubu składa się z wielu aspektów, o których przed ślubem czytamy na portalach weselnych i na blogach. Dzień ślubu to jeden z najwazniejszych dni w naszym życiu, dlatego staramy się, aby każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik.

Menu, odpowiednia ilość gości, zaproszenia, obrączki i wystój kościoła czy sali weselnej, to pierwsze elementy, które przychodzą nam na myśl. Chcemy, żeby nasz ślub oraz zabawa weselna były jak najlepiej zapamiętane. Sposobem na uwiecznienie wszystkich wzruszających chwil jest zatrudnienie fotografa, który wykona zdjęcia.

Fotograf na ślub warszawa

Jak znaleźć idealnego fotografa?

Wybór specjalisty, który zajmie się wykonywaniem profesjonalnych zdjęćnie musi być trudny. Jezeli wiemy czego szukamy, mamy ustaloną datę ślubu i wiemy na czym się skupiać, musimy jedynie wybrać osobę z ciekawym portfolio – taką, która może zagwarantować nam niezapomniane pamiątki w postaci zdjęć.

Dodatkowo, musimy uzgodnić odpowiedni termin, a to znaczy, że poszukiwania będziemy musieli zacząć dość wcześnie; często fotografowie mają zaplanowane sezony weselne nawet na 2 lata w przód. Każda para nowożeńców poszukuje fotografa, który:

 • będzie w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze,
 • nie będzie dla niego kłopotliwy dojazd,
 • będzie potrafił uchwycić najzabawniejsze momenty na przyjęciu ślubnym,
 • będzie współpracował z Młodą Parą,
 • stworzy film, który odda charakter wesela.

Warto popytać znajomych, którzy mają już doświadczenie w tej kwestii. Osoba sprawdzona jest zawsze pewniejsza, a przecież im mniej stresu w trakcie przyjęcia tym lepiej.

Zdjęcia ślubne są pamiątką na całe życie. Warto więc zainwestować w profesjonalnego fotografa, który stworzy razem z młodą parą niesamowitą kompozycję. Aby nasze zdjęcia wyglądały tak jak pragniemy musimy się do nich odpowiednio przygotować. Jedną z najważniejszych decyzji jest czas samej sesji. W zależności od nowożeńców niektórzy decydują się na szybką sesję podczas wesela, inni zaś planują to przedsięwzięcie dopiero kilka dni po całym zamieszaniu. Wszystko zależy oczywiście od tego gdzie chcemy zorganizować sesje.

Bardzo często dojazd w odległe i zapierające dech w piersiach miejsce jest niemożliwe podczas wesela. Kolejnym ważnym punktem jest chociaż wstępne zaplanowanie jak zdjęcia mają wyglądać. Należy to omówić z fotografem stosunkowo wcześniej, tak aby podczas sesji nie tracić czasu na zbędne dyskusje. Posiadając już plan wszystko zależy już jedynie od modeli. Sesja zdjęciowa zazwyczaj trwa około 2-3 godzin, w ekstremalnych przypadkach nawet cały dzień, dlatego pozytywne nastawienie to podstawa. Ostatnim już elementem jest przygotowanie odpowiedniego makijażu, który podkreśli walory panny młodej oraz nienaganna fryzura, która z pewnością będzie istotna podczas całej sesji.

Wesele tematyczne? Czemu nie?

zdjęcia ślubne warszawaOstatnimi czasy bardzo popularne stały się wesela tematyczne. Zrywają one z tradycyjnymi oklepanymi już uroczystościami weselnymi a także pozwalają one parze młodej na przedstawienie przybyłym gościom swoich pasji bądź marzeń. Jak zatem zorganizować wyróżniające się na tle innych wesele? W przypadku małych wesel oraz nieskomplikowanych pomysłów sama para młoda przy pomocy swoich przyjaciół oraz rodziny może działać naprawdę wiele!

Do najważniejszych zadań, które trzeba wziąć pod uwagę przygotowując wesele tematyczne, należy zaliczyć:

 • przygotowanie oryginalnych zaproszeń oraz winietek na stół,
 • poinformowanie gości o tematyce wesela,
 • zakupienie akcesoriów oraz wystrojenie sali zgodnie z motywem uroczystości,
 • ustalenie z zespołem muzyki oraz zabaw weselnych najbardziej odpowiadających tematyce.

Oryginalny i niepowtarzalny wystrój to świetny element, który podkreśla cały dzień. Podczas przygotowań, ceremonii i wesela, fotograf może wykonywać zdjęcia przez cały czas, przygotowując dla nas reportaż ślubny. Ciekawe dodatki na stołach, oryginalne dekoracje sali i tematyczne zabawy wprowadzają klimat, dlatego warto przemyśleć czy chcemy zorganizować tradycyjne, czy może bardziej pomysłowe wesele.

Kategoria: Fotografia Ślubna
Słowa Kluczowe:

Skomentuj


O Nas

Slubnyportal.net to kompendium wiedzy o organizacji ślubu oraz wesela. Pomagamy w podejmowaniu ważnych decyzji związanych zarówno z kluczowymi sprawami jak i szczegółami, które sprawiają że ten dzień stanie się wyjątkowy. Publikacje tu umieszczone dotyczą zarówno spraw formalnych jak i oprawy całej ceremonii. Chcemy aby nasi użytkownicy korzystali z doświadczeń innych i uniknęli błędów podczas planowania wesela. Ślub to w zamyśle jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka a dzięki stronie Slubnyportal.net ma on szansę być najpiękniejszym zarówno dla pary młodej jak i dla gości.Warto Sprawdzić

 • Fotografia Ślubna
 • Wideofilmowanie
 • Moda Ślubna
 • Sale Weselne