• Mar : 12 : 2019 - Doskonały wygląd w dniu ślubu – Zadbaj o fryzurę i makijaż
  • Gru : 6 : 2018 - Jak dobrać rozświetlacz do twarzy?
  • Lip : 27 : 2015 - Wymarzona fryzura na ślub
  • Mar : 23 : 2014 - Idealny makijaż ślubny
  • Mar : 16 : 2014 - Jak dobrać fryzurę ślubną?

Wiele zakładów jubilerskich zachęca jaskrawymi reklamami do kupna biżuterii ślubnej. Niektórzy zastanawiają się, czy chodzi wyłącznie o obrączki, czy tez może o jakiś szczególny rodzaj biżuterii? Dopóki temat ślubu nie dotyczy kogoś jako przyszłej żony czy przyszłego męża, nie poświęcamy temu zagadnieniu więcej czasu. Kiedy jednak zbliża ślub, wraca do nas to pytanie – czym jest biżuteria ślubna i jak ją wybierać?

Wybór biżuterii ślubnej

Biżuteria ślubna to przede wszystkim coś dla panny młodej. Główny dylemat, jaki już na początku trzeba rozstrzygnąć, to pytanie, czy biżuteria ślubna będzie stanowić jedynie dodatek, podkreślający kreację i urodę panny młodej, czy też równoważny z suknią, kwiatami, fryzurą i makijażem element całości? Zdarza się nawet, że to biżuteria stanowi główny akcent całości – taki efekt można uzyskać szczególnie w przypadku skromnych sukien, pozbawionych bogatych zdobień w postaci cekinów, cyrkonii czy pereł. Skromna suknia w połączeniu z okazałym naszyjnikiem, kolią czy sznurem pereł zyska zupełnie nowego charakteru.

biżuteria artystyczna Art-Jewels

W wyborze dodatków najlepiej jest kierować się własnymi odczuciami – tak aby panna młoda nie tylko wyglądała olśniewająco, ale też dobrze się z tym czuła. Jeśli nie lubisz nosić długich, wiszących kolczyków albo bransoletek, nie wybieraj wbrew sobie takich dodatków. Załóż to, co lubisz i w czym czujesz się dobrze. Warto za to pozwolić sobie na małe lub większe szaleństwo przy wyborze materiałów, z których miałaby być wykonana biżuteria.

Ślubna biżuteria artystyczna

Wiele kobiet marzy, aby choć odrobinę przełamać dominującą tego dnia biel. Stąd wybiera się kolor przewodni, który widać w kwiatach – coraz częściej panny młode decydują się także na akcent kolorystyczny wybierając buty, i zamiast białych sandałków czy pantofelków spod sukni migają krwistoczerwone lub niebieskie buciki. Tak samo z biżuterią – kryształy Svarowskiego lub naturalnie kolorowe kamienie szlachetne mogą doskonale uzupełnić biel sukni, komponując się z kolorem innych dodatków.

biżuteria artystyczna art-jewels

Często biżuteria artystyczna łączy szlachetne materiały z kolorowymi metalami lub półszlachetnymi kamieniami. Jej najbardziej pożądaną cechą jest jednak oryginalność – niepowtarzalne formy, które wychodzą z dłoni artystów-jubilerów zachwycają pomysłowością, wykorzystaniem motywu czy bogactwem formy. A kształtów jest tak wiele, że każda, nawet bardzo wybredna kobieta znajdzie coś, co ją zauroczy.

Kategoria: Biżuteria i Dodatki Ślubne
Słowa Kluczowe:

Comments are closed.

O Nas

Slubnyportal.net to kompendium wiedzy o organizacji ślubu oraz wesela. Pomagamy w podejmowaniu ważnych decyzji związanych zarówno z kluczowymi sprawami jak i szczegółami, które sprawiają że ten dzień stanie się wyjątkowy. Publikacje tu umieszczone dotyczą zarówno spraw formalnych jak i oprawy całej ceremonii. Chcemy aby nasi użytkownicy korzystali z doświadczeń innych i uniknęli błędów podczas planowania wesela. Ślub to w zamyśle jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka a dzięki stronie Slubnyportal.net ma on szansę być najpiękniejszym zarówno dla pary młodej jak i dla gości.Warto Sprawdzić

  • Fotografia Ślubna
  • Wideofilmowanie
  • Moda Ślubna
  • Sale Weselne