• Mar : 12 : 2019 - Doskonały wygląd w dniu ślubu – Zadbaj o fryzurę i makijaż
  • Gru : 6 : 2018 - Jak dobrać rozświetlacz do twarzy?
  • Lip : 27 : 2015 - Wymarzona fryzura na ślub
  • Mar : 23 : 2014 - Idealny makijaż ślubny
  • Mar : 16 : 2014 - Jak dobrać fryzurę ślubną?

Zapraszać rodziców z dziećmi czy bez nich? Organizować kącik zabaw dla dzieci czy prosić rodziców o odpowiedzialne zajmowanie się dziećmi? Jak zorganizować dzieciom czas by nie przeszkadzały dorosłym w zabawie weselnej?

Odpowiedzią na nasze problemy może stać się animator zabaw dla dzieci. Dzięki zaangażowaniu profesjonalisty do opieki nad dziećmi w czasie wesela mamy pewność, że dzieci i rodzice będą się dobrze bawić. W sali weselnej animatorzy organizują kącik zabaw, w którym rodzice mogą zostawić dzieci podczas trwania wesela, tak by to profesjonaliści się nimi zajęli. Szczególnie mocno taką możliwość docenią rodzice dzieci w wieku przedszkolnym, które mogą już być bez obaw zostawione pod opieką innych a też rodzice zyskają możliwość prawdziwej zabawy na przyjęciu weselnym.

Atrakcje

Większość animatorów organizuje rozliczne zabawy i atrakcje, które mają zapewnić dzieciom dobry czas oraz to że nie będą one utrudniały rodzicom możliwości tańczenia czy rozmawiania ze znajomymi. Zabawy proponowane przez animatorów na weselach, zwykle mają charakter statyczny – chodzi o to by dzieci były zajęte ale nie szalały po całym parkiecie i nie zajmowały miejsca na zabawy dorosłym. Animatorzy proponują zwykle (uwielbiane przez dzieci w każdym wieku) malowanie twarzy, skręcanie balonów w ciekawe figurki zwierzątek, organizują kącik z zabawkami i zapewniają możliwości kolorowania dla dzieci. Jeżeli Państwo Młodzi obawiają się, że któraś z zabaw będzie zbyt głośna lub brudna mogą oczywiście poprosić animatora by z niej zrezygnował. Jeżeli obawiamy się, że dzieci z pomalowanymi buziami pobrudzą suknie ślubną lub sukienki innych pań na weselu, można oczywiście zrezygnować z tej atrakcji i zastąpić ją inną. noszący obraczki dzieci

Troska o odpoczynek dzieci

Wielu animator oferuje również usługę układania dzieci do snu i zajmowania się nimi podczas spania. Jeżeli zorganizujemy animatorowi miejsce,w  którym będzie mógł ułożyć dzieci do snu, on zadba o ich bezpieczeństwo i nasz spokój, że dzieciom nic się nie dzieje, kiedy my wciąż szalejemy na parkiecie. Tego typu oferta jest szczególnie ważna dla rodziców małych dzieci, którzy chcieliby spędzić czas na weselu, ale obawiają się że będą musieli szybko wrócić do domu z uwagi na potrzeby swojej pociechy. Jeżeli zatem wiemy, że na naszym przyjęciu ma pojawić się wielu rodziców z małymi dziećmi, które prawdopodobnie będą szybko zmęczone możemy pomyśleć o zorganizowaniu miejsca w którym dzieci będą miały możliwość odpoczynku. Jest to dobra usługa również dla osób, które planują ugościć gości weselnych noclegiem w hotelu. Rodzice nie muszą się wtedy obawiać o swoje pociechy zostawione same w pokoju lub też sprawdzać ich co chwilę, ale mogą powierzyć opiekę nad nimi animatorowi.

Wszystkich młodym osobom, którym zależy na zaproszeniu swoich znajomych wraz z pociechami zachęcamy do zapoznania się z ofertami firm zajmujących się organizacja imprez dla dzieci Wrocław i skorzystaniem z ich usług.

Kategoria: Organizacja Wesela
Słowa Kluczowe:

Comments are closed.

O Nas

Slubnyportal.net to kompendium wiedzy o organizacji ślubu oraz wesela. Pomagamy w podejmowaniu ważnych decyzji związanych zarówno z kluczowymi sprawami jak i szczegółami, które sprawiają że ten dzień stanie się wyjątkowy. Publikacje tu umieszczone dotyczą zarówno spraw formalnych jak i oprawy całej ceremonii. Chcemy aby nasi użytkownicy korzystali z doświadczeń innych i uniknęli błędów podczas planowania wesela. Ślub to w zamyśle jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka a dzięki stronie Slubnyportal.net ma on szansę być najpiękniejszym zarówno dla pary młodej jak i dla gości.Warto Sprawdzić

  • Fotografia Ślubna
  • Wideofilmowanie
  • Moda Ślubna
  • Sale Weselne