• Mar : 12 : 2019 - Doskonały wygląd w dniu ślubu – Zadbaj o fryzurę i makijaż
  • Gru : 6 : 2018 - Jak dobrać rozświetlacz do twarzy?
  • Lip : 27 : 2015 - Wymarzona fryzura na ślub
  • Mar : 23 : 2014 - Idealny makijaż ślubny
  • Mar : 16 : 2014 - Jak dobrać fryzurę ślubną?

Wesele to wydarzenie, które każdy z nas docelowo chce przeżyć jeden raz. Warto zatem zadbać o to by była to niezapomniana noc. W tym celu warto zapoznać się z rozmaitymi atrakcjami jakie obecnie oferują nam różne firmy i usługodawcy.

Oprawa muzyczna

Do najpopularniejszych atrakcji na weselu należy niewątpliwie muzyka i oprawa wesela pod tym względem. Jeśli zależy nam na weselu trwającym do białego rana warto skorzystać z oferty DJ na wesele lub oferty zespołu muzycznego. Tylko od nas zależy co wolimy – trzeba się przy tym kierować indywidualnymi potrzebami pary młodej (w końcu to ich dzień!). Warto mieć też na uwadze potrzeby gości weselnych, gdy w rodzinie panuje tradycja by urządzać huczne, zwariowane imprezy z wodzirejem, czasem trudno jest przełamać schemat i zorganizować małe przyjęcie weselne z kwartetem smyczkowym.

Bez względu na to, który  typ imprezy jest nam bliższy warto poświęcić dużo czasu na przejrzenie ofert różnych DJ na wesele czy też kapel i zespołu; chodzi o to by na podstawie informacji zaprezentowanych na stronie usługodawcy, zdjęć, filmików, wybrać tego, który jest najlepiej dopasowany do naszych potrzeb.

Element rozrywkowy

wodzirejMoże to być zarówno wodzirej jak i jakaś ciekawa atrakcja dla gości, np. bardzo popularna ostatnio fotobudka. Wodzireja możemy zatrudnić niezależnie od innych atrakcji albo skorzystać z usług osoby, która oferuje połączone usługi, np. DJ na wesele i wodzireja albo członka kapeli weselnej i wodzireja. Dzięki takiemu wyborowi połączonych usług możemy zaoszczędzić pieniądze, a poza tym mamy pewność, że usługi proponowane przez taką działającą w dwu branżach osobę będą spójne. Jest to szczególnie ważne dla wszystkich osób, którym zależy na dobrym odbiorze wesela wśród gości – imprezy spójne tematycznie są lepiej odbierane.

Dodatkowym elementem rozrywkowym jest z pewnością taniec państwa młodych. Można go urozmaicić np. samym wyborem ciekawego stylu tańca, nie musi to przecież być klasyczny walc, możemy wybrać namiętne tango lub skocznego foxtrota.  Ale możemy też upiększyć ten element tańcem we mgle. W tym celu potrzebujemy specjalnej maszyny do wytwarzania dymu (mgły).  Taką maszynę posiadają w swojej ofercie niektóre sale weselne, nie musimy wtedy dopłacać do takiej usługi. Możliwe jest też, że wodzirej, którego zatrudnimy będzie posiadał taką maszynę w swoim asortymencie. Osoby, które profesjonalnie zajmują się pracą na weselach często mają w swoim zbiorze rozmaite sprzęty, które ułatwiają im pracę i zapewniają możliwość oferowania rozmaitych usług dodatkowych swoim klientom.

Warto popytać wodzireja, którego zatrudniamy czy ma w swojej ofercie maszynę do dymu lub maszyny tworzące ciekawe efekty świetlne – dzięki takiemu podejściu do sprawy możemy zaoszczędzić dużo pieniędzy, a jednocześnie zapewnić sobie i gościom niezapomniane wrażenia na weselu.

Kategoria: Wesele
Słowa Kluczowe:

Comments are closed.

O Nas

Slubnyportal.net to kompendium wiedzy o organizacji ślubu oraz wesela. Pomagamy w podejmowaniu ważnych decyzji związanych zarówno z kluczowymi sprawami jak i szczegółami, które sprawiają że ten dzień stanie się wyjątkowy. Publikacje tu umieszczone dotyczą zarówno spraw formalnych jak i oprawy całej ceremonii. Chcemy aby nasi użytkownicy korzystali z doświadczeń innych i uniknęli błędów podczas planowania wesela. Ślub to w zamyśle jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka a dzięki stronie Slubnyportal.net ma on szansę być najpiękniejszym zarówno dla pary młodej jak i dla gości.Warto Sprawdzić

  • Fotografia Ślubna
  • Wideofilmowanie
  • Moda Ślubna
  • Sale Weselne