• Mar : 12 : 2019 - Doskonały wygląd w dniu ślubu – Zadbaj o fryzurę i makijaż
  • Gru : 6 : 2018 - Jak dobrać rozświetlacz do twarzy?
  • Lip : 27 : 2015 - Wymarzona fryzura na ślub
  • Mar : 23 : 2014 - Idealny makijaż ślubny
  • Mar : 16 : 2014 - Jak dobrać fryzurę ślubną?

Wiele par decyduje się na realizację ślubnych zdjęć w plenerze. Jest to wspaniały pomysł, gdyż taka sesja jest gwarancją wspaniałych i pięknych ujęć.

W dniu wesela zazwyczaj jest bardzo nerwowo i realizacja zdjęć ślubnych w tym czasie to często zły pomysł.

Warto, aby nowożeńcy zaplanowali sesję plenerową kilka tygodni po ślubie – zdjęcia wychodzą wtedy naturalne, młoda para może w pełni skupić się na sesji zdjęciowej i ma nią czas i energię. Daje to więcej możliwości, gdyż nowożeńcy mogą wybrać wymarzone miejsce, oddalone od domu nawet kilkaset kilometrów.

Zdjęcia ślubne są niesamowitą pamiątką i ważne, aby zostały wykonane w malowniczym i pięknym miejscu. Bardzo popularne stały się sesje ślubne w górach. Na łonie natury zdjęcia wychodzą najlepiej, gdyż przyroda nadaje fotografiom życia i energii. Konieczne jest, aby młoda para dokładnie przeanalizowała, gdzie powinna odbyć się ich sesja ślubna. Wybór odpowiedniego miejsca to klucz do udanych zdjęć.

Tatry – malownicze o każdej porze roku 

Tatry to jedno z najczęściej wybieranych miejsc, gdzie nowożeńcy realizują swoje sesje ślubne. Charakteryzują się malowniczymi krajobrazami i zapierającymi dech w piersiach widokami. Dodatkowo góry te wyglądają pięknie o każdej porze roku.

Zimą są całe zasypane śniegiem, który sprawia, że zdjęcia wyglądają bajkowo. Wiosną na szczytach nadal jest biało, zaś doliny są już pokryte zielenią. W lecie cała przestrzeń jest w pełnej krasie kwitnienia, tatrzańskie jeziora mienią się błękitem od słońca – widok ten jest zachwycający. Jesienią krajobraz jest pełen pięknych, złotych kolorów i to także jest wspaniały czas na realizację zdjęć.

Wspaniałym miejscem w Tatrach jest Morskie Oko, które najlepiej wygląda o poranku, gdy jeszcze nie ma wokół turystów. Na Kasprowym Wierchu można zrobić ujęcia wspaniałej panoramy, a dodatkowym plusem jest fakt, że można na szczyt wjechać kolejką. Ponadto niezwykłym miejscem są tatrzańskie doliny np. Dolina 5 Stawów. Plener ten jest wspaniały na realizację ślubnej sesji zdjęciowej, gdyż piękne widoki gwarantują udane ujęcia.

sesja w górach

Bieszczady – udana sesja ślubna

Bieszczady kojarzą się ze spokojem i harmonią. Miejsce to posiada wspaniałe, malownicze krajobrazy, które zachwycają każdego, kto tam przyjechał. Bieszczadzki plener pozwala na przeprowadzenie wspaniałej sesji ślubnej – pełnej zieleni i dzikiej natury. Ważne jednak, aby pogoda w czasie realizacji zdjęć dopisała. W Bieszczadach potrafi ona jednak zaskakiwać i nowożeńcy, jak i fotograf powinni być przygotowani na ewentualnie niedogodności. Często sesje zdjęciowe realizuje się w czasie zachodu słońca – sprawia on, że jest wtedy bardzo korzystne światło i ujęcia wychodzą wspaniale.

Niestety Bieszczady, mimo że są niezwykle malownicze, nie cieszą się dobrą opinią wśród fotografów. Wielu z nich uważa, że jeszcze nie udało im się zrealizować sesji według planu. Ponadto krążą opinie, że sesje w Bieszczadach to naprawdę spory wydatek energetyczny oraz czasowy. Nie zmienia to jednak faktu, że góry te są niezwykle piękne i warto, aby nowożeńcy wzięli to miejsce pod uwagę. Może jednak im się poszczęści?

Sesja ślubna w Karkonoszach 

Karkonosze kojarzą się ze Szklarską Porębą – jest to jedna z najpopularniejszych miejscowości w tych górach. Odwiedza ją wiele turystów, gdyż szlaki są dość łatwe, a krajobrazy wspaniałe. Karkonosze są górami niskimi, dzięki czemu realizacja sesji zdjęciowej, w tym miejscu, nie jest skomplikowana.

Wspaniałym miejscem jest tam Wodospad Kamieńczyka, który gwarantuje piękne i udane zdjęcia. Ponadto w okolicach Szklarskiej Poręby jest wiele szczytów np. Szrenica, z której rozciągają się wspaniałe widoki na łąki i góry.

Innym malowniczym szczytem jest Wysoki Kamień, który także charakteryzuje się wspaniałą panoramą, która stanowi piękne tło dla zdjęć. Ze Szklarskiej Poręby niedaleko jest do Jakuszyc, które słyną z trasy do narciarstwa biegowego. Miejscowość ta położona jest pośród lasów i zieleni – można tam znaleźć wiele wspaniałych miejsc, które będą idealne na sesję ślubną. Ponadto w Jakuszycach panuje swoisty mikroklimat, który sprawia, że zima tam jest nadzwyczaj śnieżna. Jeśli nowożeńcy marzą o zimowej sesji ślubnej, to powinni rozważyć plener w tym miejscu.

Kategoria: Fotografia Ślubna
Słowa Kluczowe:

Skomentuj


O Nas

Slubnyportal.net to kompendium wiedzy o organizacji ślubu oraz wesela. Pomagamy w podejmowaniu ważnych decyzji związanych zarówno z kluczowymi sprawami jak i szczegółami, które sprawiają że ten dzień stanie się wyjątkowy. Publikacje tu umieszczone dotyczą zarówno spraw formalnych jak i oprawy całej ceremonii. Chcemy aby nasi użytkownicy korzystali z doświadczeń innych i uniknęli błędów podczas planowania wesela. Ślub to w zamyśle jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka a dzięki stronie Slubnyportal.net ma on szansę być najpiękniejszym zarówno dla pary młodej jak i dla gości.Warto Sprawdzić

  • Fotografia Ślubna
  • Wideofilmowanie
  • Moda Ślubna
  • Sale Weselne