• Mar : 12 : 2019 - Doskonały wygląd w dniu ślubu – Zadbaj o fryzurę i makijaż
  • Gru : 6 : 2018 - Jak dobrać rozświetlacz do twarzy?
  • Lip : 27 : 2015 - Wymarzona fryzura na ślub
  • Mar : 23 : 2014 - Idealny makijaż ślubny
  • Mar : 16 : 2014 - Jak dobrać fryzurę ślubną?

Tradycyjne wesela z dużą ilością gości i hucznym przyjęciem do białego rana zdają się odchodzić do lamusa. Coraz więcej par decyduje się na zupełnie inny sposób celebrowania jednego z najważniejszych dni w ich życiu. Rezygnując z czasochłonnego i bardzo stresującego przygotowywania dużej imprezy, stawiają na kameralne, ale oryginalne i odpowiedniego do nich pasujące scenerie. Na przykład takie, jakie oferują polskie góry.

Organizacja wesela i poprawin w górach

Wesele w górach, to pomysł oczywisty dla ludzi, którzy wychowywali się i dorastali w tych okolicach.
W większości narzeczeni stawiają wtedy na typowo góralski klimat. Są więc regionalne stroje, tradycyjne jedzenie, no i oczywiście muzyka. I nic w tym dziwnego. Tak nietuzinkowy, oryginalny, a jednocześnie przekazywany z pokolenia na pokolenie akcent, to pokłon w kierunku tradycji i zwyczajów panujących na południu Polski.

Góry są jednak wielką miłością i tych, którzy na szlaki przyjeżdżają zaledwie raz czy dwa razy w roku. Prawdziwi pasjonaci górskich krajobrazów, planując przyjęcie weselne od razu obierają je za idealne miejsce do ożenku. Tym bardziej, jeśli planują wesele w najbliższym gronie. Mała ilość gości pozwala na więcej w kwestiach organizacyjnych. Są to w końcu mniejsze koszta zakwaterowania czy transportu gości.

Latem miejscowa przyroda zachwyca przejezdnych budzącą się do życia roślinnością i całą gamą kolorów. Widoki są oczywiście przepiękne. Góry, które dekorują krajobraz swoimi wierzchołkami wręcz wpisują się w panoramę każdego miasteczka. W takiej scenerii weselne przyjęcie z powodzeniem zorganizować można nawet na świeżym powietrzu. Wrażenia z pewnością będą niezapomniane.

Tego typu przyjęcie urokliwe jest zresztą również w trakcie zimy. Wiadomo przecież, że górskie krajobrazy wydają się być w tym czasie szczególnie zachwycające. Co więcej, w zimowe miesiące możemy zorganizować dla naszych gości kulig. Zamiast poprawin zaprosić możemy ich z kolei na białe szaleństwo na stoku.

Przyjęcie weselne w górach, a wybór odpowiedniego lokalu

Sprawą zasadniczą jest jednak wybór odpowiedniej sali weselnej. Niezależnie od tego czy nasze przyjęcie organizowane jest nad morzem, w górach czy w jeszcze innym miejscu – ta kwestia nie może pozostać przypadkową. Lokal musi gwarantować bowiem smaczne jedzenie, odpowiedni wystrój, ale i możliwość zakwaterowania pokoi czy apartamentów dla naszych gości.

Dworskie wesele w górskiej scenerii zorganizować możemy na przykład w Szlarskiej Porębie. Tam, w starym, myśliwskim dworze, otoczonym zabytkowym parkiem wyprawienie przepięknego wesela umożliwia Silva – apartamentysilva.pl. Na miejscu znajduje się sala balowa na około 50 osób, sala taneczna, a także klimatyczna weranda. Całość utrzymana jest w stylu wspomnianego myśliwskiego dworku. Idealnie wpisuje się więc w górski klimat, zachowując przy tym odrobinę luksusu. Możliwość zorganizowania garden party na terenie ogrodu, to dodatkowa atrakcja. W trakcie poprawin możemy skorzystać na jego terenie  z przejażdżki bryczkami lub saniami – wszystko w zależności od pory roku.

Nasi goście mogą zostać natomiast zakwaterowani w wygodnych, przestronnych i komfortowych apartamentach (lokal proponuje bowiem dziewięć czteroosobowych i dwa dwuosobowe apartamenty). Istnieje też możliwość zapewnienia im wyżywienia poza przyjęciem  – w formie śniadań i obiadokolacji. Cały komplet różnorodnych usług w jednym miejscu zapewnia więc nie tylko wygodę organizacyjną, ale i górskie wesele na najwyższym poziomie.

Kategoria: Organizacja Wesela
Słowa Kluczowe:

Skomentuj


O Nas

Slubnyportal.net to kompendium wiedzy o organizacji ślubu oraz wesela. Pomagamy w podejmowaniu ważnych decyzji związanych zarówno z kluczowymi sprawami jak i szczegółami, które sprawiają że ten dzień stanie się wyjątkowy. Publikacje tu umieszczone dotyczą zarówno spraw formalnych jak i oprawy całej ceremonii. Chcemy aby nasi użytkownicy korzystali z doświadczeń innych i uniknęli błędów podczas planowania wesela. Ślub to w zamyśle jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka a dzięki stronie Slubnyportal.net ma on szansę być najpiękniejszym zarówno dla pary młodej jak i dla gości.Warto Sprawdzić

  • Fotografia Ślubna
  • Wideofilmowanie
  • Moda Ślubna
  • Sale Weselne