• Mar : 12 : 2019 - Doskonały wygląd w dniu ślubu – Zadbaj o fryzurę i makijaż
  • Gru : 6 : 2018 - Jak dobrać rozświetlacz do twarzy?
  • Lip : 27 : 2015 - Wymarzona fryzura na ślub
  • Mar : 23 : 2014 - Idealny makijaż ślubny
  • Mar : 16 : 2014 - Jak dobrać fryzurę ślubną?

Przygotowania przedślubne to jeden z niewielu tak intensywnych okresów w naszym życiu. W związku z tym, że wszystko trzeba dopiąć na ostatni guzik stresujemy się by o niczym nie zapomnieć. Jeżeli natomiast mamy więcej czasu, możemy pomyśleć o tym, co moglibyśmy poprawić w swoim wyglądzie (propozycja skierowana głównie do Panien Młodych). Wiele z Pań decyduje się na zabieg wybielenia zębów by jeszcze piękniej wychodzić na zdjęciach. Czy wybielanie zębów daje pożądane efekty?  Sprawdzamy jak przebiega zabieg.

Na czym polega wybielanie zębów?

Żeby zrozumieć cały proces wybielania zębów, należy najpierw zastanowić się co powoduje, że tracą one swoją naturalną barwę. Otóż wpływ na to mają m.in. nasze nawyki żywieniowe, styl życia oraz uwarunkowania genetyczne. Bardzo często słyszy się o tym, że palacze mają problem z utrzymaniem naturalnej bieli zębów. To prawda, że palenie ma ogromny wpływ na ich barwę.

Natomiast biorąc pod uwagę ogół pacjentów, przyczyną utraty barwy są przede wszystkim powstające na zębach trwałe osady. Z tego powodu, proces wybielania zaczyna się od skalingu.

Dzięki skalingowi jesteśmy w stanie usunąć kamień nazębny w 100%, co pozwala nam na podjęcie dalszych czynności. Skaling wykonywany jest obecnie w oparciu o wykorzystanie fal ultradźwiękowych co daje nieporównywalnie lepsze efekty niż kiedyś.

Kolejnym etapem po Skalingu jest piaskowanie zębów celem usunięcie zbędnego osadu nazębnego piaskiem pod ciśnieniem. Piaskowanie to bardzo popularny zabieg wykonywany profilaktycznie przez większość osób. Najczęściej wybierany w pakiecie razem ze Skalingiem. Dopiero po przygotowaniu w taki sposób zębów można rozpocząć wybielanie zębów.

Dlaczego warto zdecydować się na wybielanie zębów?

Wybielanie zębów daje Pannie Młodej efektowy wygląd. Śnieżnobiała suknia ślubna powoduje, że nawet lekko przebarwione zęby wyglądają bardzo nieestetycznie. Dlatego jeśli przyszła Panna Młoda pragnie w tym dniu czuć się pięknie i chce uśmiechać się bez skrępowania, powinna wybrać się na wybielanie zębów. Można udać się na wybielanie zębów w Szczecinie lub dowolnym mieście w Polsce. Już w większości profesjonalnych gabinetach stomatologicznych ofertowane są usługi z zakresu stomatologii estetycznej. Jednak wybierając odpowiedniego specjalistę, warto kierować się renomą gabinetu, pozytywnymi opiniami innych pacjentów, a także doświadczeniem stomatologa.

Kategoria: Wygląd
Słowa Kluczowe:

Comments are closed.

O Nas

Slubnyportal.net to kompendium wiedzy o organizacji ślubu oraz wesela. Pomagamy w podejmowaniu ważnych decyzji związanych zarówno z kluczowymi sprawami jak i szczegółami, które sprawiają że ten dzień stanie się wyjątkowy. Publikacje tu umieszczone dotyczą zarówno spraw formalnych jak i oprawy całej ceremonii. Chcemy aby nasi użytkownicy korzystali z doświadczeń innych i uniknęli błędów podczas planowania wesela. Ślub to w zamyśle jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka a dzięki stronie Slubnyportal.net ma on szansę być najpiękniejszym zarówno dla pary młodej jak i dla gości.Warto Sprawdzić

  • Fotografia Ślubna
  • Wideofilmowanie
  • Moda Ślubna
  • Sale Weselne