• Mar : 12 : 2019 - Doskonały wygląd w dniu ślubu – Zadbaj o fryzurę i makijaż
  • Gru : 6 : 2018 - Jak dobrać rozświetlacz do twarzy?
  • Lip : 27 : 2015 - Wymarzona fryzura na ślub
  • Mar : 23 : 2014 - Idealny makijaż ślubny
  • Mar : 16 : 2014 - Jak dobrać fryzurę ślubną?

Przygotowania przedślubne to jeden z niewielu tak intensywnych okresów w naszym życiu. W związku z tym, że wszystko trzeba dopiąć na ostatni guzik stresujemy się by o niczym nie zapomnieć. Jeżeli natomiast mamy więcej czasu, możemy pomyśleć o tym, co moglibyśmy poprawić w swoim wyglądzie (propozycja skierowana głównie do Panien Młodych). Wiele z Pań decyduje się na zabieg wybielenia zębów by jeszcze piękniej wychodzić na zdjęciach. Czy wybielanie zębów daje pożądane efekty?  Sprawdzamy jak przebiega zabieg.

Żeby zrozumieć cały proces wybielania zębów, należy najpierw zastanowić się co powoduje, że tracą one swoją naturalną barwę. Otóż wpływ na to mają m.in. nasze nawyki żywieniowe, styl życia oraz uwarunkowania genetyczne. Bardzo często słyszy się o tym, że palacze mają problem z utrzymaniem naturalnej bieli zębów. To prawda, że palenie ma ogromny wpływ na ich barwę.

Natomiast biorąc pod uwagę ogół pacjentów, przyczyną utraty barwy są przede wszystkim powstające na zębach trwałe osady. Z tego powodu, proces wybielania zaczyna się od skalingu.

Dzięki skalingowi jesteśmy w stanie usunąć kamień nazębny w 100%, co pozwala nam na podjęcie dalszych czynności. Skaling wykonywany jest obecnie w oparciu o wykorzystanie fal ultradźwiękowych co daje nieporównywalnie lepsze efekty niż kiedyś – CSE – Stomatolog Jelenia Góra

Kolejnym etapem po Skalingu jest piaskowanie zębów celem usunięcie zbędnego osadu nazębnego piaskiem pod ciśnieniem. Piaskowanie to bardzo popularny zabieg wykonywany profilaktycznie przez większość osób. Najczęściej wybierany w pakiecie razem ze Skalingiem. Dopiero po przygotowaniu w taki sposób zębów można rozpocząć wybielanie zębów. Najpopularniejszą metodą obecnie wśród stomatologów dającą największe efekty podczas wybielania zębów jest Lampa Beyond. Lampa ta uznawana jest obecnie za najbardziej skuteczny sposób wybielania zębów i najbardziej bezpieczny.

Lampa Beyond – wybielanie zębów, efekty:

  • przebarwienia znikają w ciągu 30 minut,
  • efekt wybielenia zębów utrzymuje się przez 2 lata (w zależności od nawyków żywieniowych i uwarunkowań genetycznych),

Efekty wybielania zębów mogą być widoczne od razu. Śnieżnobiały uśmiech to mały dodatek, ale może sprawić, że poczujesz się w tym dniu jeszcze bardziej wyjątkowo.

Comments are closed.

O Nas

Slubnyportal.net to kompendium wiedzy o organizacji ślubu oraz wesela. Pomagamy w podejmowaniu ważnych decyzji związanych zarówno z kluczowymi sprawami jak i szczegółami, które sprawiają że ten dzień stanie się wyjątkowy. Publikacje tu umieszczone dotyczą zarówno spraw formalnych jak i oprawy całej ceremonii. Chcemy aby nasi użytkownicy korzystali z doświadczeń innych i uniknęli błędów podczas planowania wesela. Ślub to w zamyśle jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka a dzięki stronie Slubnyportal.net ma on szansę być najpiękniejszym zarówno dla pary młodej jak i dla gości.Warto Sprawdzić

  • Fotografia Ślubna
  • Wideofilmowanie
  • Moda Ślubna
  • Sale Weselne