• Mar : 12 : 2019 - Doskonały wygląd w dniu ślubu – Zadbaj o fryzurę i makijaż
  • Gru : 6 : 2018 - Jak dobrać rozświetlacz do twarzy?
  • Lip : 27 : 2015 - Wymarzona fryzura na ślub
  • Mar : 23 : 2014 - Idealny makijaż ślubny
  • Mar : 16 : 2014 - Jak dobrać fryzurę ślubną?

Chyba każdy z nas wie, że odpowiednio dobrana muzyka jest w zasadzie jednym z gwarantów wesela i to udanego. Nasza tradycja zakłada, że weselne przyjęcie to musi być obowiązkowo zabawa huczna i to w dodatku do białego rana. Podczas zabawy weselnej żaden, ale to żaden z gości nie powinien się nudzić przy stole. I to właśnie my, jako para młoda musimy zagwarantować naszym gościom odpowiednią zabawę i na pewno brak jakiejkolwiek nudy.

Obowiązkowo muzykadj na wesele

Musimy znaleźć muzykę idealną, taka która dopasuje się do wszystkich. A jaka to muzyka? Z tym możemy mieć naprawdę problem. Na odpowiedni rodzaj muzyki czy też na miksy musimy zdecydować się sami. Jednak decyzja ta nie jest naprawdę łatwa do podjęcia. Dlatego też powinniśmy pomyśleć o wyborze na nasze wesele DJ-a czy też może zespołu weselnego. Zdecydowanie są to najpopularniejsze dwie opcje. Jednak ta decyzja nie jest także łatwa. Musimy dokładnie prześledzić zarówno wady jak i zalety między powyższym wyborem. Podstawową różnicą pomiędzy DJ-em, a weselnym zespołem są przede wszystkim nośniki użyte do prezentowania przez nich muzyki w trakcie przyjęcia weselnego. DJ charakteryzuje się tym, że swoje utwory odtwarza z płyt lub bezpośrednio z komputera. Plus tego jest taki, że repertuar takowego DJ-a jest naprawdę bardzo bogaty. Już na pewno nie porównywalny z zespołem weselnym. Repertuar zespołu weselnego to zwykle około dwustu piosenek. Gdy decydujemy się na współpracę z DJ-em to naprawdę łatwiej będzie nam ingerować w styl oraz w rodzaj granych piosenek. Oczywiście młoda para z reguły bierze pod uwagę także koszty. Zdecydowanie tańszą alternatywą jest wynajęcie DJ-a. Dlaczego tak jest? Po pierwsze pracuje sam. Przez co nie musi się dzielić gażą z innymi osobami. Po drugie nie śpiewa, ani też nie gra na instrumentach. Właśnie przez to wkłada mniejszy wysiłek fizyczny w prowadzenie wesela.

Koszty oprawy muzycznej wesela

Dobry DJ bierze za godzinę pracy od 50 do nawet 150 złotych. Kwota ta jest oczywiście zależna od miejscowości, regionu oraz prestiżu czy też popularności naszego DJ-a. Mimo to, że DJ jest tańczy to wiele osób decyduje się na wynajęcie zespołu weselnego. Szczególnie robią tak osoby, które sobie cenią muzykę na żywo. Zdecydowanie zespołowo będzie najpewniej łatwiej dogodzić gustom osobom starszym, które także bawią się na weselu. Z reguły zespoły weselne przywiązują większą wagę do tradycji. W dawnych czasach z reguły bardziej prawdziwe były występ z instrumentami oraz muzykami. Dla wielu osób wesele jest udane tylko i wyłącznie gdy właśnie prawdziwy zespół zagra na danym weselu.Tak naprawdę wszystko zależy od pary młodej. Każdy z nas jest inny, każdy z nas ma inne preferencje oraz każdy z nas ma inne oczekiwania. Jest to chyba dla każdego z nas jasne oraz zrozumiałe. Zarówno z wyboru DJ-a jak i także z wyboru zespołu możemy być zadowoleni. Jednak pod warunkiem, że wybierzemy bardzo dobrze, mądrze oraz przede wszystkim musi to być nasza spokojna oraz mocno przemyślana decyzja. Powinniśmy także takowym planowaniem zająć się odpowiednio przed weselem.

Kategoria: Wesele
Słowa Kluczowe:

Comments are closed.

O Nas

Slubnyportal.net to kompendium wiedzy o organizacji ślubu oraz wesela. Pomagamy w podejmowaniu ważnych decyzji związanych zarówno z kluczowymi sprawami jak i szczegółami, które sprawiają że ten dzień stanie się wyjątkowy. Publikacje tu umieszczone dotyczą zarówno spraw formalnych jak i oprawy całej ceremonii. Chcemy aby nasi użytkownicy korzystali z doświadczeń innych i uniknęli błędów podczas planowania wesela. Ślub to w zamyśle jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka a dzięki stronie Slubnyportal.net ma on szansę być najpiękniejszym zarówno dla pary młodej jak i dla gości.Warto Sprawdzić

  • Fotografia Ślubna
  • Wideofilmowanie
  • Moda Ślubna
  • Sale Weselne